Nowa odsłona serwisu lexis.pl. LEX Delta - nowy interfejs i nowe możliwości.

Zaloguj się

Nowe funkcjonalności to szybsza, prostsza i bardziej efektywna praca z zasobami prawa.

Zaloguj się

Nowy interfejs to intuicyjna i prosta nawigacja oraz nowoczesny wygląd.

Zaloguj się

Nowa odsłona serwisów prawnych. Zobacz, jak zmienia się program i jakie nowe możliwości zdobywasz!

 

W związku z połączeniem wydawnictw Wolters Kluwer i LexisNexis Polska, ich zasobów i dorobku, wszystkim użytkownikom serwisów prawniczych udostępniliśmy dotychczasowe produkty w nowym, funkcjonalnym interfejsie.

 

Klienci programów Lexis.pl, LexPolonica otrzymują dostęp do swojego programu w nowej szacie graficznej. Odświeżonym rozwiązaniom wizualnym towarzyszą nowe narzędzia funkcjonalne, dzięki którym chcemy podnieść komfort pracy z serwisem.

 

Jednocześnie, że przez jakiś czas utrzymany zostanie równoległy dostęp do dotychczasowej wersji programów tzn. Lexis.pl i LexPolonica, tak aby zapewnić Państwu czas na zapoznanie się z nowym układem graficznym i funkcjonalnościami serwisu. Z końcem lutego br., programy dostępne będą już tylko w nowej szacie graficznej.
Program Lexis.pl, ze względów formalnych, występował będzie pod nazwą Delta w linii produktowej LEX, zaś LexPolonica będzie pod dotychczasową nazwą.

 

Mamy nadzieję, że przygotowany specjalnie dla Państwa nowy, funkcjonalny wygląd serwisów spełni Państwa oczekiwania, a praca z informacją prawną będzie szybka, prosta i bardziej efektywna.

 

Za Zarządem Wolters Kluwer S.A.

 

Połączenie spółekZ nowym interfejsem zyskujesz nowe możliwości. 
Zaawansowane funkcjonalności, to szybsza, prostsza i bardziej efektywna praca z zasobami prawa.

 

 

pasek1

 

 

 

Już dziś zaloguj się do swojego produktu w LEX, aby korzystać z możliwości nowego interfejsu >>>